SATISME

  INSTYTUT URODY

Lek. med. Paweł Ciuba ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2007 roku. Swoje doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej zdobywał uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach w całej Europie, pod okiem uznanych specjalistów. W ramach swojej praktyki dr Paweł wykorzystuje wiele zaawansowanych technik zabiegowych z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, hydroksyapatytu wapnia, intralipoterapiiAqualyx, laserów oraz nici APTOS.

Karolina Mazur - kosmetolog z zamiłowania i wykształcenia. Ukończyła Małopolską Wyższą Szkołę im. Józefa Dietla w Krakowie. W swojej pracy kieruję się dwiema zasadami- indywidualnym podejściem do klienta oraz systematycznością.To połączenie - zdaniem Karoliny - przynosi fantastyczne rezultaty. W życiu prywatnym ceni sobie życzliwość i szczerość- taka też jest względem swoich pacjentów.

Lek. med. Bożena Piłat- lekarz internista oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia podyplomowe Medycyna Estetyczna na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Wykonała już kilka tysięcy zabiegów z kwasem hialuronowym, botuliną oraz osoczem bogatopłytkowym, hydroksyapatytem wapnia i polikaprolaktonem. Dodatkowo wykonuje zabiegi modelowania sylwetki. Dr Bożena jest na bieżąco z wszelkimi nowościami mającymi zastosowanie w medycynie estetycznej.Regularnie uczestniczy w Kongresach Naukowych i Warsztatach. 

Pani Halina Volska- linergistka-  z wykształcenia jest lekarzem medycyny. Ukończyła Charkowski Narodowy Uniwersytet Medyczny. Swoją przyszłość związała jednak z kosmetologią i w tym też kierunku ciągle się dokształca, nieustannie podnosząc kwalifikacje. Jej pasją jest makijaż permanentny, który wykonuje z niezwykłą starannością i profesjonalizmem. Pani Halina posiada wszelkie certyfikaty i kursy uprawniające ją do wykonywania zawodu linergistki. Zaangażowanie i niezbędne w tejże branży doświadczenie Pani Haliny, gwarantuje właściwe wykonanie zabiegu i uzyskanie oczekiwanego efektu końcowego. 

Pani Angelika Nielepiec - dyplomowana stylistka rzęs. Pracuje wyłącznie na sprawdzonych produktach, najwyższej jakości. Bez względu na dobór metody,  dokłada wszelkich starań, aby zabieg był bezbolesny, nie miał negatywnego wpływu na kondycję naszych prawdziwych rzęs a efekt utrzymywał się jak najdłużej. Do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i pasją, cały czas podnosząc kwalifikacje.

SATISME

Zadzwoń i zarezerwuj termin wizyty:

TEL: 798 433 344

NASZ ZESPÓŁ: