SATISME

  INSTYTUT URODY

NOREL Dr Wilsz

 

"Natura jest źródłem piękna" to motto firmy, które od lat jest realizowane poprzez unikalne receptury kosmetyków z wykorzystaniem naturalnych składników aktywnych, skutecznie wspierających skórę w jej procesach regeneracji. Marka Norel Dr Wilsz, to innowacyjne kosmetyki dedykowane kobietom ceniącym mądrą i skuteczną pielęgnację twarzy i ciała, zachowując w naturalny sposób zdrowie i piękno skóry. Laboratorium kosmetyczne Norel Dr Wilsz posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie - powstało w 1961 r. jako producent kosmetyków farmaceutycznych otrzymując wiele wyróżnień i nagród za innowacyjne osiągnięcia w tej dziedzinie. Przez lata swojej pracy, Laboratorium poszerzało swoją praktykę i wiedzę na temat skóry, jej właściwości, poszukując coraz to nowych receptur swoich kosmetyków. Na sukces firmy Norel Dr Wilsz składa się zespół laboratorium - są nimi wybitni kosmetolodzy w Polsce jak i na świecie.

Laboratorium Kosmetyczne NOREL to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Istniejemy na rynku od blisko 50 lat, od 24 lat firmą zarządza dr Krystyna Wilsz – biotechnolog z wykształcenie i zamiłowania.

Firma współpracuje z wybitnymi fachowcami dermatologii i kosmetologii. Od wielu lat sukcesywnie rozwija dział kosmetyki profesjonalnej. Efektem tej pracy jest ponad 30 linii zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych i centrów odnowy biologicznej, SPA.NOREL słynie z innowacyjności, oryginalnych receptur i technik pracy. Jako pierwsi w Polsce już 15 lat temu wprowadziliśmy na rynek kosmetyki wyszczuplające do walki z cellulitem i rozstępami. Podbiliśmy rynek apetyczną czekoladą i kompleksową pielęgnacją kobiety w ciąży. Regularnie wprowadzamy nowości – w tym roku bazując na żurawinie kanadyjskiej skutecznie walczymy z upływem czasu. Obecnie szczególny nacisk kładziemy na nową szybko rozwijającą się dziedzina Wellness & Spa. Nasze motto to: Natura jest źródłem piękna. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy z niej w pełni korzystać.