SATISME

       INSTYTUT URODY

 

SATISME

  INSTYTUT URODY

Przedłużanie rzęs:

 1. 1:1 - cena 170 zł. (efekt naturalny )

 • uzupełnienie do 2 tygodni – 100 zł.

 • uzupełnienie do 4 tygodni - 120 zł.

 1. 2:1 – cena 210 zł.

 • uzupełnienie do 2 tygodni- 120 zł.

 • uzupełnienie do 4 tygodni – 150 zł.

 1. 3:1 – cena 240 zł.

 • uzupełnienie do 2 tygodni- 140 zł.

 • uzupełnienie do 4 tygodni- 180 zł.

 1. 4:1 – cena 270 zł. (efekt spektakularny)

 • Uzupełnienie do 2 tygodni- 160 zł.

 • uzupełnienie do 4 tygodni- 200 zł.

To właśnie dzięki rzęsom możemy zyskać piękne, wyraziste spojrzenie, które jest marzeniem wielu kobiet. W końcu oczy to największa ozdoba twarzy: potrafią hipnotyzować, zauroczyć, przyciągnąć uwagę. Niestety, nie zawsze naturalne rzęsy spełniają oczekiwania ich właścicielek. Dlatego z pomocą przychodzą innowacyjne metody pogrubiania, wydłużania i podkręcania rzęs dzięki ich sztucznym odpowiednikom.

Przedłużanie rzęs metodą obiętościową to dodanie rzęsom objętości za pomocą kilkukrotnego ich pomnożenia. Istnieją różne wersje metod objętościowych - ich dobór uzależniony jest od preferencji klientek i oczekiwanego rezultatu. Może być on delikatny i naturalny, a może być spektakularny i bardzo widoczny.

Przedłużanie rzęs 2 do 1 (rzęsy 2:1), czy aplikacja 3 do 1 (rzęsy 3:1) lub zagęszczenie 4 do 1 (rzęsy 4:1) polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs sztucznych. Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa (mogą być to rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich lub syntetyczne), które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych.

Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka klientki, by utrzymać maksymalnie naturalny i piękny efekt. Im więcej rzęs doczepionych, tym bardziej spektakularne i wyraziste spojrzenie. Uzyskany efekt utrzymuje się na powiekach od czterech do ośmiu tygodni.

Metody te nie tylko zapewniają kobiecie pięknie podkreślone rzęsy, ale i zaoszczędzają wiele czasu - nie ma potrzeby nakładania na nie tuszu do rzęs ani używania zalotki - rzęsy zawsze wyglądają świetnie, są podkręcone, rozdzielone i gęste.

(źródłohttps://noblelashes.pl/przedluzanie-rzes-metodami-objetosciowymi)