SATISME

  INSTYTUT URODY

Nie podlega dyskusji fakt, że to właśnie dzięki rzęsom zyskujemy piękne, wyraziste spojrzenie. W końcu oczy to największa ozdoba twarzy: potrafią hipnotyzować, zauroczyć, przyciągnąć uwagę. Niestety, nie zawsze naturalne rzęsy spełniają oczekiwania ich właścicielek. Dlatego z pomocą przychodzą innowacyjne metody pogrubiania, wydłużania i podkręcania rzęs dzięki ich sztucznym odpowiednikom.Jak każda usługa, również i stylizacja rzęs ulega ciągłym przeobrażeniom stale się rozwija. Pojawiają się nowe metody, a wraz z nimi nowe możliwości stylizacji. Nasz salon jest na bieżąco z wszystkimi najnowszymi trendami !

Przedłużanie rzęs metodą objętościową to dodanie rzęsom objętości za pomocą kilkukrotnego ich pomnożenia. Istnieją różne wersje metod objętościowych - ich dobór uzależniony jest od preferencji klientek i oczekiwanego rezultatu. Może być on delikatny i naturalny, a może być spektakularny i bardzo widoczny.

Przedłużanie rzęs 2 do 1 (rzęsy 2:1), czy aplikacja 3 do 1 (rzęsy 3:1) lub zagęszczenie 4 do 1 (rzęsy 4:1) polega na doklejaniu do rzęsy prawdziwej odpowiednio dwóch, trzech lub czterech rzęs sztucznych. Są one wykonane z ultra lekkiego tworzywa (mogą być to rzęsy jedwabne, z futra norek syberyjskich lub syntetyczne), które nie obciąża i nie uszkadza rzęs naturalnych.

Rzęsy dopasowuje się do kształtu oka klientki, by utrzymać maksymalnie naturalny i piękny efekt. Im więcej rzęs doczepionych, tym bardziej spektakularne i wyraziste spojrzenie. Uzyskany efekt utrzymuje się na powiekach od czterech do ośmiu tygodni.

Metody te nie tylko zapewniają kobiecie pięknie podkreślone rzęsy, ale i zaoszczędzają wiele czasu - nie ma potrzeby nakładania na nie tuszu do rzęs ani używania zalotki - rzęsy zawsze wyglądają świetnie, są podkręcone, rozdzielone i gęste.

(źródłohttps://noblelashes.pl/przedluzanie-rzes-metodami-objetosciowymi)

SATISME 

 

 

                                        ZDJĘCIA PRAC WYKONANYCH PRZEZ NASZĄ STYLISTKĘ

STYLIZACJA RZĘS

Zadzwoń i zarezerwuj termin wizyty:

TEL: 798 433 344